m 1 1  Gminna dotacja na usunicie i unieszkodliwienie wyrobw zawierajcych azbest1

Zapraszamy do udziału w Konkursie Literackim "SMOG giNIE w naszej Gminie"!

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież szkolną do wzięcia udziału w konkursie literackim organizowanym w ramach Dni Kultury Ekologicznej pod hasłem "SMOG giNIE w naszej Gminie". Chcemy zachęcić młodych autorów do wyrażenia swojej wyobraźni i kreatywności poprzez pisanie bajek o tematyce ekologicznej.

Dlaczego warto wziąć udział?
1. Rozwijanie talentu literackiego: Konkurs to doskonała okazja do pokazania swoich zdolności pisarskich i rozwijania umiejętności w dziedzinie literatury.
2. Wspieranie ekologii: Tworzenie bajek o tematyce ekologicznej pozwala zwrócić uwagę na ważne kwestie ochrony środowiska, w tym zwłaszcza ochrony powietrza.
3. Nagrody: Laureaci konkursu otrzymają atrakcyjne nagrody oraz dyplomy z logo Gminy Psary i Projektu LIFE "Śląskie. Przywracamy błękit".
4. Publikacja: Wybrana praca, która zajmie pierwsze miejsce, zostanie opublikowana na łamach czasopisma "Głos Gminy Psary", co stanowi doskonałą szansę na prezentację własnych pomysłów i talentu.

Jak wziąć udział?
1. Napisz autorską bajkę o tematyce ekologicznej, skupiając się głównie na ochronie powietrza.
2. Wyślij swoją pracę drogą elektroniczną na adres e-mail Urzędu Gminy Psary z dopiskiem "Bajka ekologiczna" wraz z załącznikami do regulaminu konkursu do 10.05.2024 r.

Bądź kreatywny, wyraź swoje pomysły i pokaż, jak ważne jest dla Ciebie środowisko naturalne! Dołącz do naszej inicjatywy i pomóż nam przyczynić się do ochrony naszej planety! Dajemy Ci szansę nie tylko na wygranie nagród, ale także na wyrażenie swoich poglądów i przekazanie ważnych przesłań ekologicznych.

Czekamy na Wasze bajki!

Regulamin

EKODORADCA

sm SMOG GINIE