m 1 1  Gminna dotacja na usunicie i unieszkodliwienie wyrobw zawierajcych azbest1

Zapusty w Dąbiu – pożegnanie karnawału z przytupem!

13 lutego w Ośrodku Kultury w Dąbiu odbyła się tradycyjna gminna impreza karnawałowa – Zapusty. Była to doskonała okazja do pożegnania karnawału w radosnym i tanecznym nastroju.

Na scenie zaprezentowały się liczne gminne zespoły śpiewacze, prezentując bogaty repertuar pieśni kabaretowych i biesiadnych. Zgromadzona publiczność mogła usłyszeć: Zespół OD-DO, Kapelę Gródków, Zespoły Dąbie, Górzanie, Strzyżowiczanki, Zespół Tęcza oraz Zagłębianki. Wszyscy artyści zachwycili publiczność swoim talentem i energią, tworząc niepowtarzalną atmosferę.

Po występach przyszedł czas na zabawę taneczną dla wszystkich. Do późnych godzin wieczornych wszyscy zgromadzeni bawili się przy rytmach skocznej muzyki, integrując się i wspólnie świętując zakończenie karnawału.

Zapusty w Dąbiu to już wieloletnia tradycja, która cieszy się ogromną popularnością wśród mieszkańców. To nie tylko czas na zabawę, ale również na kultywowanie lokalnych zwyczajów i pielęgnowanie folkloru. Tegoroczna impreza z pewnością na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

Organizatorzy dziękują wszystkim zespołom śpiewaczym za udział w wydarzeniu, a zgromadzonym za tak liczne przybycie i wspólną zabawę.