m 1 1  Gminna dotacja na usunicie i unieszkodliwienie wyrobw zawierajcych azbest1

Rusza rekrutacja do gminnych przedszkoli!

12 lutego rusza nabór do wszystkich placówek wychowania przedszkolnego na terenie gminy Psary, który będzie trwał do 26 lutego. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszych przedszkoli.

Zapisanie dziecka do przedszkola wiąże się z wypełnieniem wniosku wraz z załącznikami, który należy złożyć w sekretariacie lub gabinecie dyrektora przedszkola w okresie rekrutacji od 12.02.2024 r. do 26.02.2024 r. Dopuszcza się możliwość przesyłania zeskanowanych wniosków drogą elektroniczną za pośrednictwem profilu ePUAP, w formacie PDF.

Regulamin rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych

ZAŁĄCZNIK 1
ZAŁĄCZNIK 2
ZAŁĄCZNIK 3 - Wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola - Psary, Strzyżowice, Sarnów, Dąbie, Gródków.   
ZAŁACZNIK 4
ZAŁĄCZNIK 5

Zapoznaj się z ofertą przedszkoli w gminie Psary:
1. Gródków
2. Dąbie
3. Psary
4. Sarnów
5. Strzyżowice

W gminie Psary znajduje się 5 przedszkoli: 3 w zespołach szkolno-przedszkolnych i 2 w szkołach podstawowych z oddziałami przedszkolnymi.

Dlaczego warto wybrać przedszkole w gminie Psary?
1.wszystkie placówki przedszkolne są wzorowo przygotowane na przyjęcie dzieci,
2.dysponują wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną, bogatą bazą dydaktyczną, a także funkcjonalnymi salami dostosowanymi do potrzeb maluchów,
3. wyposażone są w nowoczesny sprzęt,
4. w salach znajdują się nowoczesne tablice interaktywne, które wspomagają proces dydaktyczny przedszkolaków.

Uczęszczanie dziecka do przedszkola w swoich miejscowościach sprzyja nawiązywaniu dobrych, przyjaznych relacji, które zaowocują dalszą edukacją w obwodowych szkołach. Mamy nadzieję, że nasze placówki znajdą uznanie u osób, które obecnie posyłają swoje pociechy do placówek na terenie gmin ościennych.