m 1 1  Gminna dotacja na usunicie i unieszkodliwienie wyrobw zawierajcych azbest1

Zaproszenie na spotkanie „Środki na przedsiębiorczość i szkolenia w programie Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027”

Starosta Będziński Sebastian Szaleniec wraz z Dyrektorem Powiatowego Urzędu Pracy w Będzinie Wojciechem Olesińskim serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych na spotkanie „Środki na przedsiębiorczość i szkolenia w programie Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021 -2027,” które odbędzie się 4 września 2023 roku o godzinie 10.00 w Powiatowym Urzędzie Pracy w Będzinie przy ul. Krasickiego 17a.

Podczas spotkania przedstawiciele Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach oraz Śląskiego Centrum Przedsiębiorczości opowiedzą o Funduszach Europejskich w nowej perspektywie finansowej.

Wydarzenie będzie okazją do posłuchania jakie możliwości wsparcia będą realizowały obie instytucje w najbliższych latach. Przedstawiciele Śląskiego Centrum Przedsiębiorczości przedstawią kompleksową informację o ofercie dla przedsiębiorców, zasadach aplikowania oraz o harmonogramie naborów.

Z kolei specjaliści z katowickiego WUP opowiedzą o swoich naborach z zakresu edukacji osób dorosłych, zasad i możliwości skorzystania z funduszy na rzecz transformacji oraz rozwoju mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

Uczestnicy będą mogli dowiedzieć się gdzie szukać informacji o Funduszach Europejskich i z kim się kontaktować aby uzyskać więcej informacji.
Adresatami spotkania są przede wszystkim instytucje zainteresowane aplikowaniem o środki w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego w zakresie kształcenia osób dorosłych, organizacje pozarządowe, przedstawiciele administracji publicznej, instytucje otoczenia biznesu oraz przedsiębiorcy.

Serdecznie zapraszamy! Ilość miejsc ograniczona, zapisy pod numerem 509 305 813.

1 1