m 1 1  Gminna dotacja na usunicie i unieszkodliwienie wyrobw zawierajcych azbest1

Praca w firmie GRUPA S.O.S. sp. z o.o. w Gródkowie

Trwa rekrutacja pracowników do GRUPY S.O.S. sp. z o.o. w gminie Psary. Poniżej publikujemy informację o ogłoszeniu pracy na stanowisku Pracownika obsługującego myjki jeżdżące-myjące.

 Jesteśmy nowoczesną firmą o  rodzinnych korzeniach  z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku.

Zapraszamy kobiety i mężczyzn zainteresowanych pracą w serwisie sprzątającym:

Pracownik obsługujący myjki 25,00 zł/godz/brutto

+ 255,00 zł premii/ brutto gdy dojeżdża samochodem do pracy

Miejsce Pracy : Gródków ul.Zwycięstwa

  - Zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

WYMAGANA KSIĄŻECZKA SANEPID [MOŻNA JĄ WYROBIĆ W TRAKCIE PRZYJĘCIA DO PRACY]

Zadania:

  • dbanie o porządek w przestrzeni świadczącej usługi.
  • dokładne oraz terminowe wykonywanie zleconych zadań
  • dbanie o powierzony sprzęt

 Wymagania:

  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań,
  • chęć do pracy,
  • rzetelność, odpowiedzialność i skrupulatność
  • mile widziane doświadczenie na maszynach myjących

Oferujemy:

* zatrudnienie w oparciu umowy o pracę lub zlecenie

* Przeszkolenie stanowiskowe

* zmianowy system pracy, staramy się, aby każdemu dopasować grafik pracy.

Ofert proszę składać:

tel. 668-085-925

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 w celu uczestnictwa w procesie rekrutacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest S.O.S. Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. B. Głowackiego 24. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres spod adresu e-mail, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że dane osobowe nie są profilowane oraz, że dane nie będą przekazywane do krajów trzecich ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.