Sołecki Dzień Babci i Dziadka w Preczowie

26 stycznia 2020 r. w Ośrodku Kultury w Preczowie odbyło się coroczne spotkanie z okazji Święta Babci i Dziadka. Najmłodsi mieszkańcy naszej gminy przygotowali bogaty program artystyczny.

Z okazji Dnia Babci i Dziadka wspaniały występ zaprezentowały dzieci z Ośrodka Kultury w Preczowie, następnie kilka piosenek zaśpiewał młody wokalista Julian Sikora. Po występach dzieci, Babcie i Dziadkowie otrzymali drobne upominki. W drugiej części programu wiązankę popularnych utworów zagrał na akordeonie Janusz Żanowski. Na zakończenie spotkania z wiązanką piosenek wystąpił zespół OD-DO, z którym gościnnie zaśpiewała młoda wokalistka Basia Krępa.
Dla wszystkich gości przygotowano słodki poczęstunek.
Wśród zaproszonych gości obecni byli Wójt Gminy Psary Tomasz Sadłoń z małżonką, radny Rady Gminy w Psarach Jarosław Nowak, sołtys Wojciech Kamecki z małżonką, sponsor naszego spotkania państwo Danuta i Zdzisław Wszoła, członkowie Rady Sołeckiej oraz przybyłe na to spotkanie Babcie i Dziadkowie.

Głównym sponsorem spotkania byli Państwo Danuta i Zdzisław Wszoła oraz GOK Gminy Psary. Serdeczne podziękowania za pomoc w przygotowaniu uroczystości dla: radnego Jarosława Nowaka, sołtysa Wojciecha Kameckiego, Bartłomieja Pałęgi, Dyrektor GOK Anny Nagły, Honoraty Grudzień oraz Kamili Kidawy-Turek za oprawę fotograficzną.