Remont w Szkole Podstawowej w Strzyżowicach

Przerwa wakacyjna to najlepszy czas na inwestycje w placówkach oświatowych. Trwają aktualnie zaawansowane prace przy remoncie łazienek oraz kuchni z zapleczem w Szkole Podstawowej w Strzyżowicach.

W łazienkach skuto już płytki ze ścian i podłóg, zburzono ścianki działowe oraz zdemontowano drzwi. Następnie rozpoczęto prace instalacyjne oraz montaż ościeżnic drzwi. W kuchni i na zapleczu zdemontowano natomiast urządzenia i wyposażenie, a także skuto stare płytki i tynki. Po położeniu nowych instalacji elektrycznych i wodno-kanalizacyjnych rozpoczęto układanie płytek.

Wyremontowane łazienki zostaną wyposażone w nowe urządzenia sanitarne, a kuchnia w urządzenia kuchenne i wyposażenie. Przedsięwzięcie zakłada między innymi wymianę okapów, montaż klimatyzatora i taboretów gazowych. Pomieszczenia zyskają również nowe okładziny ścienne i podłogowe oraz instalacje elektryczne i wodno-kanalizacyjne.

Wykonawcą inwestycji, której koszt sięga 339 000 zł, jest firma ROB-BUD Robert Siudyka z Przeczyc. Zgodnie z umową prace zostaną zakończone do 23 sierpnia.