Bodo w Centrum Usług Społecznych

Cudowne przeniesienie w czasie do magicznych, kolorowych lat przedwojennych - tak można krótko podsumować koncert „Bodo Cafe” jaki 7 marca odbył się w sali widowiskowej Centrum Usług Społecznych w Strzyżowicach.

Publiczność miała przyjemność obejrzeć barwne widowisko i wysłuchać piosenek filmowych wplecionych w zabawną historię rodem z lat 30-tych poprzedniego stulecia.

Półtorej godziny rozrywki na najwyższym, poziomie, cudowne głosy Beaty Kraski, Eweliny Sobczyk, Dawida Biwo, Łukasza Kostki, wirtuozyjna gra Piotra Kucharza, Justyny Służalec, Karola Grzeszczuka, Krzysztofa Kołodzieja i Dawida Dancewicza uczyniły ze spektaklu niezwykłe wydarzenie artystyczne. Dopełnieniem, było brawurowe wykonanie flamenco przez Nadię Mazur.
Artyści przypomnieli publiczności znane tanga, foxtroty, walczyki i muzyczne szlagiery takie jak: „Umówiłem się z nią na dziewiątą”, „Sex appeal”, „Miłość Ci wszystko wybaczy” czy „Zimny drań”.
Reżyserem przedstawienia jest Magdalena Gnatowska, scenarzystą Witold Pelka, o choreografie i ruch sceniczny zadbała Nadia Mazur.

Swoimi wrażeniami po spektaklu podzielił się z redakcją Jacek Gwoźdź Radny Rady Gminy Psary - „Wspaniałe przedstawienie, wręcz zachwycające, niespotykany talent artystów. Jestem pod niesamowitym wrażeniem, że tak młodzi ludzie prezentują ogromny kunszt artystyczny”.