„Być kobietą” - czyli święto pań w gminie Psary

Dzień Kobiet, to niewątpliwie okazja do wielkiego świętowania. W gminie Psary to szczególne święto już od lat gości w kalendarzu imprez. 6 marca do Gminnego Ośrodka Kultury w Gródkowie zjechały panie zrzeszone w lokalnych organizacjach społecznych i stowarzyszeniach z całej gminy.

Piątkowe popołudnie było znakomitą okazją do wspólnej zabawy oraz do podziękowania wszystkim kobietom za ich codzienną pracę, poświęcenie i dobre słowo.

Tradycyjnie na początku spotkania uroczysty toast wzniósł wójt Tomasz Sadłoń, który złożył wszystkim paniom najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta. Jak zawsze obecni tego dnia Panowie, wręczyli paniom symbolicznego tulipana. Atrakcją wieczoru był występ Dariusza Kordka, znakomitego aktora teatralnego, filmowego, prezentera telewizyjnego, piosenkarza i showmana, uczestnika wielu popularnych programów telewizyjnych.

Wśród zgromadzonych gości na uroczystości pojawili się: Wójt Gminy Psary Tomasz Sadłoń wraz z małżonką, Radni Gminy Psary, zastępca wójta Marta Szymiec, sekretarz gminy Mirella Barańska-Sorn, skarbnik gminy Agnieszka Adamus-Stępień, radca prawny Iwona Gondarczyk, dyrektorzy i kierownicy gminnych jednostek organizacyjnych i oświatowych, sołtysi, członkinie Kół Gospodyń Wiejskich, Ochotniczych Straży Pożarnych oraz organizacji społecznych, członkinie klubów seniora, grup lokalnych, stowarzyszeń, działających na terenie gminy Psary.