Informacja dla uczestników projektu „Przeciwdziałanie niskiej emisji...”

projekty loga

Urząd Gminy w Psarach informuje, że w wyniku rozstrzygnięcia postępowania w trybie przetargu nieograniczonego na: Wymianę źródeł ciepła wraz z modernizacją wewnętrznych instalacji centralnego ogrzewania i budową wewnętrznych instalacji gazowych oraz wykonanie odnawialnych źródeł energii w budynkach mieszkalnych jednorodzinnych z terenu Gminy Psary w ramach projektu pn.: „Przeciwdziałanie niskiej emisji poprzez wymianę źródeł ciepła i budowę instalacji odnawialnych źródeł energii w budynkach mieszkalnych jednorodzinnych na terenie Gminy Psary”, został wybrany Wykonawca, z którym Gmina Psary w najbliższych dniach podpisze umowę na realizację zadania. Jest to firma:
Marwent s.c. Szmidt Marian, Bomba Elwira
42-622 Świerklaniec, ul. Główna 65
Tel. 32 / 390-26-46; Fax 32 / 390-26-26; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Niezwłocznie po podpisaniu umowy Wykonawca będzie kontaktował się z uczestnikami projektu w celu ustalenia terminów realizacji robót budowlanych w poszczególnych budynkach. Zgodnie z umową Wykonawca będzie zobowiązany do opracowania harmonogramu prac w uzgodnieniu z właścicielami nieruchomości oraz w uzgodnieniu z gminą w terminie 14 dni od podpisania umowy. Wykonawca będzie ponadto zobowiązany do pisemnego poinformowania właścicieli nieruchomości z wyprzedzeniem, co najmniej 2-tygodniowym, o terminach realizacji prac, wynikających z zatwierdzonego harmonogramu prac.


Planowana data zakończenia realizacji projektu to 31.12.2020 r.


Szczegółowe informacje dotyczące realizacji projektu można uzyskać w Urzędzie Gminy Psary, Psary ul. Malinowicka 4, Referat rozwoju i pozyskiwania środków zewnętrznych, pok. 208
(II piętro), tel. 32 294 49 40.