aktualnie przeglądasz: Strona główna » Gmina Psary » Aktualność

Uroczyste obchody Gminnego Dnia Kobiet

13.03.2017

Tradycyjnie już, 8 marca, w Gminnym Ośrodku Kultury Gminy Psary w Gródkowie odbyła się uroczysta biesiada z okazji Dnia Kobiet. W tym szczególnym święcie udział wzięło kierownictwo Urzędu Gminy Psary oraz jednostek organizacyjnych gminy, Radni Rady Gminy, żeńskie reprezentacje Kół Gospodyń Wiejskich, Zespołów Śpiewaczych, Ochotniczych Straży Pożarnych, Klubów Koła Emeryta i Rencisty, Klubu Podróżnika oraz Kobiecej Grupy „18 + VAT” z terenu naszej gminy, sołtysi oraz wiele pań, które angażują się w działalność społeczną i kulturalną naszej gminy.

Zebranym w GOK Paniom moc serdeczności przekazał Wójt Gminy Psary Tomasz Sadłoń goszczący na uroczystości wraz z żoną, a Panowie Radni i Sołtysi obdarowali wszystkie obecne Panie kwiatami.

Poczęstunek zebranym zapewnił GOK Gminy Psary, a oprawę artystyczną spotkania stanowił  bogaty występ muzyczno-kabaretowy znanego aktora Jacka Borkowskiego oraz koncert w wykonaniu męskiego zespołu wokalnego, składającego się z Radnych Rady gminy Psary i członków Zespołu Śpiewaczego „Dąbie”.

Dzień Kobiet to szczególny moment kiedy prawie trzystuosobowa grupa pań z naszej gminy ma okazję i niewątpliwą przyjemność razem się spotkać w radosnej, serdecznej atmosferze w murach zawsze gościnnego Gminnego Ośrodka Kultury Gminy Psary.

Wróć