aktualnie przeglądasz: Strona główna » Gmina Psary » Aktualność

Pierwsze śniadanie networkingowe

07.02.2018

19 stycznia w Zajeździe Zielony Gościniec w Sarnowie odbyło się pierwsze śniadanie networkingowe, skierowane do przedsiębiorców naszego regionu. Spotkanie zapoczątkowało otwarcie nowego Klubu Networkingowego HORYZONT w ramach funkcjonującej już sieci klubów KDB Networking, którego głównym pomysłodawcą i założycielem jest Mariusz Czechowicz. W spotkaniu wziął udział wójt gminy Psary Tomasz Sadłoń. Podczas śniadania networkingowego 26 przedsiębiorców z terenu całego śląska miało okazję zaprezentować profil swojej działalności na forum pozostałych przedsiębiorców.


Idea rozpoczęcia spotkań śniadaniowych powstała z myślą o wpieraniu przedsiębiorców, działających głównie w sektorze MŚP. Celem spotkań jest wzajemne dzielenie się doświadczeniem oraz nawiązanie współpracy między sobą w celu poszukiwania nowych klientów i partnerów. Ponadto wspólne spotkania przedsiębiorców poprzez nawiązywanie kontaktów są doskonałą okazją poszukiwania inspiracji do rozwoju własnych firm.


W spotkaniach mogą uczestniczyć zarówno bardziej doświadczeni jak i młodzi przedsiębiorcy. W szczególności zachęcane do udziału są lokalne firmy. Spotkania odbywają się cyklicznie w każdy piątek w godzinach od 7:30 do 9:30 i obowiązują na nie zapisy. Szczegółów udziela Lider Grupy HORYZONT Aneta Kubik (tel. 500 660 812).

Wróć